Pilt 1. Maja

Esimeseks suureks printimiseks otsustasime teha maja (vaata Pilt 1). Üldiselt tuli välja üsna hästi, majas sees olid isegi olemas laual taldrikud. Halvemaks küljeks oli ilma tugeteta tegemine, mille tõttu jäi mõni koht veidi kole.

Mudel on võetud siit: https://www.tinkercad.com/things/e60AyPoI6ug-house

Pilt 2. Esimene USB/SD hoidja.

Pilt 3. Teine USB/SD hoidja.

Leidsime, et kasuliku asjana oleks vaja USB pulkade, SD kaartide ja microSD kaartide hoidja (vaata Pilt 2 ja Pilt 3). Mõõtude poolest sobisid üsna hästi ja läksid mõlemad kasutusse.

Taoline mudel on leitav siit: http://www.thingiverse.com/make:194749

praktilinedsaasdada

Pilt 4. Kunsti projektina tehtud 11. klassi tööd.

 11. klass pidi kunstis tegema projektina mingi asja, kolm poissi otsustasid klassis, et teevad 3D printeriga midagi (vaata Pilt 4). Need mudelik on kõik ise tehtud. Pildil on hambapasta pigistaja kassi kujuga, kõrvaklappide hoidja (saab kasutada ka muude asjade riputamiseks) ja nimeline telefonihoidja.

Mudelid on privaatsed.

Pilt 5. Skyrimi logo ja Pick of Destiny.

Printisime Skyrimi logo ja Pick of Destiny (vaata Pilt 5). Esimene on pärit videomängust The Elder Scrolls V: Skyrim (https://en.wikipedia.org/wiki/The_Elder_Scrolls_V:_Skyrim) ja teine on pärit filmist Tenacious D in The Pick of Destiny (https://en.wikipedia.org/wiki/Tenacious_D_in_The_Pick_of_Destiny).

Skyrimi logo: http://www.thingiverse.com/thing:1267561

Pick of Destiny: http://www.thingiverse.com/thing:47358

Pilt 6. Skyrimi logo teine katse.

Printisime ka teist korda Skyrimi logo (vaata Pilt 6). Teine print on palju detailsem ja tõetruum.

Skyrimi logo: http://www.thingiverse.com/thing:152693

Pilt 7. Pick of Destiny.

Proovisime printida sama Pick of Destiny mudelit mitu korda erineva kvaliteediga. Erilist erinevust ei olnud tunda 15% ja 100% infilli vahel, kuid väljast oli 0.1mm paksuse kihiga tehtud mudel mitu korda ilusam 0.2mm paksuse kihiga mudelist.

Pick of Destiny: http://www.thingiverse.com/thing:47358

Pilt 8. Razeri võtmehoidja ja Pick of Destinyd.

Printisime Razeri võtmehoidja välja (vaata Pilt 8). Kasutasime 100% infilli ja üldtulemus jäi tänu sellele üsna tugev ja vastupidav.

Razeri võtmehoidja: http://www.thingiverse.com/thing:668848

 

Pilt 9. Võtmehoidjad

Oleme printinud välja palju võtmehoidjaid nimetähtedega (vaata Pilt 9). Mudelid on tehtud erinevate inimeste poolt, kes on teinud esimesi katsetusi 3D printimise maailmas. 

Pilt 10. Filamendi rulli hoidja.

Kui uued filamendid kohale jõudsid, siis avastasime, et need ei sobi rulli mõõtude poolest masinasse. Veidi guugeldades leidsime sellised asjad (vaata Pilt 10) ja printisime välja. Sinna saab peale panna filamendi rulli ja siis panna näiteks masina kõrvale seina külge.

Taoline hoidja: https://www.tinkercad.com/things/gWebD8pw7tI-replicator-plastic2print-spool-holder